O společnosti

Firma Automax působí na českém trhu s ojetými nákladními vozy již od roku 2000. Za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací pro nákup nebo prodej dalších vozů. Mohou si u nás v autobazaru zvolit ze stálého výběru všech značek nákladních automobilů, vleků a návěsů.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00, po telefonické dohodě. Rádi za Vás vyřídíme veškeré administrativní náležitosti, jako je například převod na dopravním inspektorátu. Můžeme s Vámi sjednat přímo na místě pojištění odpovědnosti, zařídíme Vám provedení STK u vašeho vozu, kontrolu emisí, nebo Váš nepojízdný vůz odtáhneme.

Kromě prodeje ojetých vozů se zabýváme i jejich výkupem, případně Vás můžeme při prodeji zastupovat. Pokud snad vlastníte mechanicky poškozené nebo havarované vozidlo, vykoupíme jej od Vás rádi také.

K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace